Redmi Note 13 Pro 5G

Obaly a kryty na Redmi Note 13 Pro 5G ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Redmi Note 13 Pro 5G

Volba správného krytu na Redmi Note 13 Pro 5G není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Redmi Note 13 Pro 5G zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Redmi Note 13 Pro 5G s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Redmi Note 13 Pro 5G však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Redmi Note 13 Pro kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 6

Mřížka
Seznam
Seznam 2
Obal na Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G | Přesýpací kryt se srdíčkyObal na Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G | Přesýpací kryt se srdíčky
 • Nové
  Přesýpací kryt se srdíčky a glitrama nenechá vaše prsty v klidu. Obal na Xiaomi  Redmi Note 13 Pro 5G upoutá pozornost veškerého okolí, bezpečně ochrání telefon při pádu, skvěle vypadá a je velmi příjemný na dotek. Obrázek je pouze ilustrativní.
  219,00 KčCena
  Obal na Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G | Přesýpací kryt se srdíčkyObal na Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G | Přesýpací kryt se srdíčky
  • Nové
   Přesýpací kryt se srdíčky a glitrama nenechá vaše prsty v klidu. Obal na Xiaomi  Redmi Note 13 Pro+ 5G upoutá pozornost veškerého okolí, bezpečně ochrání telefon při pádu, skvěle vypadá a je velmi příjemný na dotek. Obrázek je pouze ilustrativní.
   219,00 KčCena