Google Pixel 6 Pro

Obaly a kryty na Google Pixel 6 Pro ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Google Pixel 6 Pro

Volba správného krytu na Google Pixel 6 Pro není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Google Pixel 6 Pro zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Google Pixel 6 Pro s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Google Pixel 6 Pro však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, USB kabely a různé gadgety.

Kryty a obaly na Google Pixel 6 Pro

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 55

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   659,00 Kč-140,00 Kč sleva799,00 KčBěžná cenaCena
   Vlastní pouzdro na mobil Google Pixel 6 Pro
     Navrhněte si vlastní knížkové pouzdro na Google Pixel 6 Pro . Profesionální potisk certifikovanými inkousty přední a zadní strany flipového pouzdra. Vlastní pouzdro na mobil Google Pixel 6 Pro bude vždy jedinečné!
     659,00 Kč799,00 KčBěžná cena-140,00 Kč slevaCena