Redmi Note 12

Obaly a kryty na Redmi Note 12 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Redmi Note 12

Volba správného krytu na Redmi Note 12 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Redmi Note 12 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Redmi Note 12 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Redmi Note 12 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Redmi Note 12 kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 84

Mřížka
Seznam
Seznam 2
Tvrzené ochranné sklo na Xiaomi Redmi Note 12 - protišpionážníTvrzené ochranné sklo na Xiaomi Redmi Note 12 - protišpionážní
      Tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi  Note 12  s protišpionážní úpravou. Chraňte displej svého telefonu Xiaomi Redmi  Note 12  před prasknutím či poškrábáním a zároveň omezte okolí sledovat Vaši aktivitu na telefonu. Upozorňujeme, že protišpionážní tvrzené sklo ztmavuje podsvícení LCD i v přímém pohledu. Taktéž zamezuje funkci čtečky otisků v...
      189,00 KčCena