Samsung Galaxy Z Flip 4

Obaly a kryty na Samsung Galaxy Z Flip 4 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Samsung Galaxy Z Flip 4

Volba správného krytu na Samsung Galaxy Z Flip 4 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Samsung Galaxy Z Flip 4 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Samsung Galaxy Z Flip 4 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Samsung Galaxy Z Flip 4 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Samsung Galaxy Z Flip 4 kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 36

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   179,00 Kč-120,00 Kč sleva299,00 KčBěžná cenaCena
   Hydrogelová fólie na mobil | HD Guard
     Hydrogelová fólie na mobil té nejvyšší kvality se samoopravnou funkcí a zamezující rozbití displeje. Vyzkoušejte skvělou novinku pro nejlepší dostupnou ochranu displeje. Samoreparační <img src="https://mobilni-doplnky.cz/img/cms/fialovy-check.png"...
     179,00 Kč299,00 KčBěžná cena-120,00 Kč slevaCena
     Obal na Samsung Galaxy Z Flip 4 | Přesýpací kryt se srdíčky
       Přesýpací kryt se srdíčky a glitrama nenechá vaše prsty v klidu. Obal na Samsung Galaxy  Z Flip 4 upoutá pozornost veškerého okolí, bezpečně ochrání telefon při pádu, skvěle vypadá a je velmi příjemný na dotek. Obrázek je pouze ilustrativní, umístění a tvar výřezu nemusí...
       319,00 KčCena