Huawei P9 Lite Mini

Chraňte svůj telefon Huawei P9 Lite Mini před poničením. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochrany displeje a těla telefonu pomocí krytu či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty a obaly na Huawei P9 Lite Mini

Spolehlivou ochranu před poškrábáním, odřením a pády zajistí obaly a kryty na Huawei P9 Lite Mini. Můžete si zvolit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět a nebo dát o sobě vědět nějakým extravagantním obalem. Někoho potěší odolný obal, jiného obal za opasek a jiného pro změnu sportovní obal. A komu se nelíbí ani knížkové a zrcadlové flip obaly, tak si může nechat vytisknout kryt s vlastní fotkou, obrázkem, motivem či textem.

Pro telefon Huawei P9 Lite Mini však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, USB kabely a různé gadgety.

Huawei P9 Lite Mini kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 18

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   399,00 Kč-100,00 Kč sleva499,00 KčBěžná cenaCena
   Huawei P9 Lite Mini pevný kryt s vlastním motivemVlastní kryt na Huawei P9 Lite Mini
     Navrhněte si vlastní kryt na  Huawei P9 Lite Mini . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na Huawei P9 Lite Mini bude vždy jedinečný!
     399,00 Kč499,00 KčBěžná cena-100,00 Kč slevaCena