ASUS ROG Phone 6D

Obaly a kryty na ASUS ROG Phone 6D ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na ASUS ROG Phone 6D

Volba správného krytu na ASUS ROG Phone 6D není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na ASUS ROG Phone 6D zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro ASUS ROG Phone 6D s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon ASUS ROG Phone 6D však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

ASUS ROG Phone 6D kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 21

Mřížka
Seznam
Seznam 2