Redmi Note 9T

Obaly a kryty na Xiaomi Redmi Note 9T ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Xiaomi Redmi Note 9T

Volba správného krytu na Xiaomi Redmi Note 9T není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Xiaomi Redmi Note 9T zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Xiaomi Redmi Note 9T s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Xiaomi Redmi Note 9T však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Xiaomi Redmi Note 9T kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 67

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   399,00 Kč-100,00 Kč sleva499,00 KčBěžná cenaCena
   Vlastní kryt na Redmi Note 9T
     Pouzdra, kryty a obaly
     Navrhněte si vlastní kryt na  Redmi Note 9T . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na Redmi Note 9T bude vždy jedinečný!
     399,00 Kč499,00 KčBěžná cena-100,00 Kč slevaCena
     Tvrzené ochranné sklo na Xiaomi Redmi Note 9T - protišpionážníTvrzené ochranné sklo na Xiaomi Redmi Note 9T - protišpionážní
       Tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note  9T  s protišpionážní úpravou. Chraňte displej svého telefonu Xiaomi Redmi Note  9T  před prasknutím či poškrábáním a zároveň omezte okolí sledovat Vaši aktivitu na telefonu. Upozorňujeme, že protišpionážní tvrzené sklo ztmavuje podsvícení LCD i v přímém pohledu. Kvůli speciální úpravě neumožňuje...
       149,00 KčCena