Realme GT Neo 3

Obaly a kryty na Realme GT Neo 3 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Realme GT Neo 3

Volba správného krytu na Realme GT Neo 3 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Realme GT Neo 3 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Realme GT Neo 3 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Realme GT Neo 3 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Realme GT Neo 3 kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 31

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   139,00 Kč-20,00 Kč sleva159,00 KčBěžná cenaCena
   Tvrzené ochranné sklo na mobil Realme GT Neo 3
     Tvrzené ochranné sklo pro mobil Realme  GT Neo 3 . Chraňte displej svého telefonu  Realme  GT Neo 3  před prasknutím či poškrábáním. Obrázek je pouze ilustrativní. Vemte, prosím, na vědomí, že u telefonů se zaoblenými hranami není tvrzené sklo přes celé sklo telefonu. Taktéž po krajích nemusí...
     139,00 Kč159,00 KčBěžná cena-20,00 Kč slevaCena
       199,00 Kč-50,00 Kč sleva249,00 KčBěžná cenaCena
       Pružný obal na Realme GT Neo 3 s motivem BapeObal na Realme GT Neo 3 s potiskem-Bape
         Stylový průhledný pružný obal na Realme GT Neo 3 s potiskem ekologickým a šetrným UV inkoustem s nejvyšší certifikací pro Vaši ochranu.
         199,00 Kč249,00 KčBěžná cena-50,00 Kč slevaCena