Honor 9S

Obaly a kryty na Honor 9S ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Honor 9S

Volba správného krytu na Honor 9S není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Honor 9S zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Honor 9S s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Honor 9S však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Honor 9S kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 44

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   399,00 Kč-100,00 Kč sleva499,00 KčBěžná cenaCena
   Vlastní kryt na Honor 9S
     Pouzdra, kryty a obaly
     Navrhněte si vlastní kryt na  Honor 9S . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na Honor 9S bude vždy jedinečný!
     399,00 Kč499,00 KčBěžná cena-100,00 Kč slevaCena
      • Sleva!
      29,00 KčCena
      Kryt s motivem Carbon pro Honor 9S
       • Sleva!
       Silikonový obal pro  Honor 9S  s designem karbonu. Pružný kryt pro  Honor 9S  nadchne svým luxusním vzhledem, který spolehlivě chrání telefon  Honor 9S  před pády a podřením.
       29,00 KčCena