Kategorie mobilů

Chytré hodinky

Doprava Zdarma

Po celé ČR při objednávce nad 1000 Kč

Garance vrácení peněz

Nákup bez rizika!

Zboží můžete vrátit do 30ti dnů bez poplatků a bez rizika.Platby kartou mobilní doplňky

Vlastní obal na mobil s fotkou

Pružný obal na mobil s vlastní fotkou dokonale zkrášlí Váš telefon a ochrání jej před pádem či podřením. Buďte originální a navrhěte si svůj vlastní obal na mobil snadno a jednoduše v našem online editoru, kde hned vidíte, jak bude vypadat.

Navrhněte si vlastní obal na mobil s fotkou

Certifikovaný inkoust pro vlastní krytPro vlastní obal používáme pružný průhledný TPU (někdy nazývaný také silikonový nebo gelový) obal, který je lehký, tenký a příjemný do ruky. Vlastní potisk pak provádíme tím nejlepším dostupným inkoustem na trhu, který je zdravotně nezávadný a certifikovaný! Potisk na obalu tedy nejen dokonale drží a neloupe se, ale hlavně se z něj neuvolňují škodlivé toxiny. Telefon v obalu máte často v ruce, tak vlastní kryty vybírejte pouze u výrobců s certifikovaným inkoustem a vyhněte se levným čísnkým inkoustům, které se po čase odírají a uvolňují.

Na vlastní obal s fotkou si můžete natisknout svoji tchýni nebo milovaný protějšek. Obaly na mobil s vlastní fotkou vzbudí zájem u okolí, překvapí vaše blízké a svojí originalitou Vám rozzáří úsměv na tváři vždy, když se na něj podíváte.

Vlastní obal na mobil s fotkou

Vlastní obal na mobil s fotkou

Celkem produktů: 384

Zobrazení 1-30 z 384 položek