Vlastní obal na mobil s fotkou

Pružný obal na mobil s vlastní fotkou dokonale zkrášlí Váš telefon a ochrání jej před pádem či odřením. Buďte originální a navrhněte si svůj vlastní obal na mobil snadno a jednoduše v našem online editoru, kde hned vidíte, jak bude vypadat.

Navrhněte si vlastní obal na mobil s fotkou

Certifikovaný inkoust pro vlastní krytPro vlastní obal používáme pružný průhledný TPU (někdy nazývaný také silikonový nebo gelový) obal, který je lehký, tenký a příjemný do ruky. Vlastní potisk pak provádíme tím nejlepším dostupným inkoustem na trhu, který je zdravotně nezávadný a certifikovaný! Potisk na obalu tedy nejen dokonale drží a neloupe se, ale hlavně se z něj neuvolňují škodlivé toxiny. Telefon v obalu máte často v ruce, tak vlastní kryty vybírejte pouze u výrobců s certifikovaným inkoustem a vyhněte se levným čínským inkoustům, které se po čase odírají a uvolňují.

Na vlastní obal s fotkou si můžete natisknout svoji tchýni nebo milovaný protějšek. Obaly na mobil s vlastní fotkou vzbudí zájem u okolí, překvapí vaše blízké a svojí originalitou Vám rozzáří úsměv na tváři vždy, když se na něj podíváte.

Vlastní obal na mobil s fotkou

Vlastní obal na mobil s fotkou

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 546

Mřížka
Seznam
Seznam 2