Huawei Nova Y70

Obaly a kryty na Huawei Nova Y70 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Huawei Nova Y70

Volba správného krytu na Huawei Nova Y70 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Huawei Nova Y70 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Huawei Nova Y70 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Huawei Nova Y70 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Huawei Nova Y70 kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 81

Mřížka
Seznam
Seznam 2
Tvrzené ochranné sklo na Huawei Nova Y70 - protišpionážníTvrzené ochranné sklo na Huawei Nova Y70 - protišpionážní
   Tvrzené sklo pro Huawei Nova Y70  s protišpionážní úpravou. Chraňte displej svého telefonu Huawei Nova Y70  před prasknutím či poškrábáním a zároveň omezte okolí sledovat Vaši aktivitu na telefonu. Upozorňujeme, že protišpionážní tvrzené sklo ztmavuje podsvícení LCD i v přímém pohledu. Kvůli speciální úpravě neumožňuje toto sklo používat čtečku otisků v displeji...
   199,00 KčCena
     199,00 Kč-50,00 Kč sleva249,00 KčBěžná cenaCena
     Pružný obal na Huawei Nova Y70 s motivem BapeObal na Huawei Nova Y70 s potiskem-Bape
       Stylový průhledný pružný obal na Huawei Nova Y70 s potiskem ekologickým a šetrným UV inkoustem s nejvyšší certifikací pro Vaši ochranu.
       199,00 Kč249,00 KčBěžná cena-50,00 Kč slevaCena