• Nové
  Vlastní kryt na iPhone 13 Mini
  Vlastní kryt na iPhone 13 Mini

  Vlastní kryt na iPhone 13 Mini

  Hodnocení(0)
  399,00 Kč
  499,00 Kč
  Sleva 100,00 Kč
  Včetně DPH
  Vrácení zboží30
  Skladem a připraven k tisku

  Navrhněte si vlastní kryt na iPhone 13 Mini. Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na iPhone 13 Mini bude vždy jedinečný!

  Množství:
  • Bezpečná a rychlá platba kartouBezpečná a rychlá platba kartou
  • Doprava ZDARMA od 1000 KčDoprava ZDARMA od 1000 Kč
  • U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!
  • Kvalita ověřena zákazníkyKvalita ověřena zákazníky

  Vlastní kryt na mobil iPhone 13 Mini

  Buďte jedineční a navrhněte si vlastní kryt na mobil s fotkou, motivem, designem, logem či čímkoli co Vás jenom napadne. Telefon máte stále po ruce, tak ať podle toho vypadá. Mějte po ruce i své nejkrásnější vzpomínky, děti, vnoučata nebo motivační obrázky a texty. Na vlastní kryt Vám natiskneme téměř cokoli. V těžkých chvílích každý snadno propadne smutku a nejistotě, tak chraňte svůj telefon před zničením vlastním krytem a on bude chránit zase Vás. Vždy když Vás přepadne úzkost nebo se budete cítit slabí, stačí mít na očích telefon s Vaším jedinečným krytem a už pouhým pohledem Vás vždycky nakopne, dodá Vám odvahu nebo rozesměje. Vyjádřete co ve Vás je!

  Podívejte se jak skvěle vypadá vlastní kryt na mobil naživo

  Kryt na mobil iPhone 13 Mini s vlastní fotkou

  Žádný plasťák, ale kvalitní 3D pevný kryt z polyamidových vláken je dostatečně tuhý aby parádně ochránil telefon iPhone 13 Mini před poškrábáním či rozbitím při pádu, dokonale pasoval a vydržel téměř cokoli. Náš potisk je nejen vysoce odolný proti poškrábání, ale i vůči vyblednutí, žloutnutí či vysokým teplotám. Vlastní kryt na mobil iPhone 13 Mini obsahuje všechny potřebné výřezy na fotoaparát, tlačítka, sluchátka... Máte tak jistotu, že pevný kryt s vlastním potiskem bude skvěle pasovat.

  Nezničitelný potisk

  Vlastní potisk na mobil je vypalován při 200°C, takže se do krytu dostava zapeče. Nahrozí tak odření či ošoupání při běžném používání jako u ostatních obalů. Navíc Vám můžeme potisk vypálit i na boční strany, takže je kryt potištěn celý, nikoli pouze zadní strana jako u obyčejných UV tiskáren. Potisk tak neztrácí barvu, kvalitu, ani nemění barvy. Co je nejdůležitější je stále dokonalý, tak jako Vy!

  Online designér & Pomoc grafika

  Dokonalý návrh není snadný, proto nikdo nechce kupovat zajíce v pytli. U nás si můžete svůj návrh snadno vytvořit v online designéru, kde hned vidíte, jak bude kryt vypadat. Nevíte si rady? Mrkněte na stručný návod jak si vyrobit vlastní kryt. Náš grafik navíc všechny kryty před tiskem kontroluje a drobné nedostatky odstraní. Pokud si nejste svým návrhem na 100% jisti, stačí napsat do poznámky u objednávky grafikovi prosbu o pomoc a návrh Vám upraví.

  Dárková krabička ZDARMA

  Kryt s vlastním potiskem je parádní dárek ať už pro Vás samotné nebo pro kohokoli jiného. Proto je automaticky balíme do dárkové magnetické krabičky bez jakéhokoli potisku nebo našeho loga. Na krabičku si můžete napsat svůj vzkaz nebo přání a hned darovat.

  Důležitá upozornění

  pro vlastní kryt na mobil iPhone 13 Mini

  Váš skvělý vlastní kryt na mobil bude zadán do výroby hned, jakmile obdržíme platbu. Z toho důvodu není možné tento pevný obal zaslat na dobírku, ale můžete využít platbu bankovním převodem nebo online kartou či platebním tlačítkem přes platební bránu GoPay.

  Obrázky doporučujeme nahrát ve vyšším rozlišení. V případě horší kvality obrázku může být potisk zrnitý. Rozhodně nedoporučujeme nahrávat obrázky menší než 800x600px. Pokud zůstane v červeném rámečku bílé místo, je možné, že část obalu nebude potištěna. Na pozdější reklamace tohoto rázu, tak nebude brán zřetel.

  Potisk je prováděn na bílý podkladový pevný kryt a následně vypalován pro dokonalé vytvrzení potisku. Při vypálení může dojít k mírnému zvýšení kontrastu potisku. Mírná odlišnost barev může být způsobena také rozdílným nastavením zobrazovacího zařízení.

  Poskytnutím fotografie se zaručujete, že vlastníte autorská práva pro její užití. Provozovatel webu nenese žádnou odpovědnost za porušení autorských práv zákazníky.

  Upozorňujeme také, že v případě vlastního krytu na iPhone 13 Mini jde o dodávku zboží na zakázku, tedy zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a nelze tudíž dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů (§ 1837 písm. d) zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník).

  pkvd
  9 ks

  Parametry

  Příslušenství
  Pouzdra, kryty, obaly
  Typ pouzdra a obalu
  Pevný kryt
  Styl
  Vlastní design
  Značka
  iPhone

  Specifické reference

  MPN
  854107229
  Nové

  Momentálně žádné hodnocení zakazníků

  Napsat hodnocení
  Vlastní kryt na iPhone 13 Mini

  Mohlo by vás také zajímat

  Vlastní kryt na iPhone 13 Mini

  399,00 Kč
  499,00 Kč
  Sleva 100,00 Kč
  Včetně DPH
  Vrácení zboží30