• Nové
  Vlastní obal na Nokia G10 | TPU obal s vlastní fotkou
  Vlastní obal na Nokia G10 | TPU obal s vlastní fotkou

  Vlastní obal na Nokia G10 | TPU obal s vlastní fotkou

  Hodnocení(0)
  379,00 Kč
  479,00 Kč
  Sleva 100,00 Kč
  Včetně DPH
  Vrácení zboží30
  Skladem

  Vlastní obal na mobil s fotkou, motivem, obrázkem. Cerfitikovaný inkoust, dárková krabička a profesionální potisk v nejvyšší kvalitě. Navrhněte si vlastní obal na Nokia G10.

  Množství:
  • Bezpečná a rychlá platba kartouBezpečná a rychlá platba kartou
  • Doprava ZDARMA od 1000 KčDoprava ZDARMA od 1000 Kč
  • U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!
  • Kvalita ověřena zákazníkyKvalita ověřena zákazníky

  Navrhněte si vlastní obal na mobil Nokia G10

  Vlastní obal na mobil s fotkou pro Nokia G10 je stylový doplněk telefonu i úžasný dárek. Dokonalý a profesionální potisk Eco-Friendly certifikovaným inkoustem a dárkové balení je pro všechny vlastní obaly na mobil s fotkou u nás samozřejmostí!

  Skvěle padnoucí vlastní obal na mobil Nokia G10

  Pružný TPU obal na mobil s foktou kryt je vyroben speciálně pro telefon Nokia G10. Obsahuje všechny potřebné výřezy na fotoaparát, tlačítka, sluchátka... Máte tak jistotu, že obal s vlastním potiskem bude skvěle pasovat.

  Profesionální potisk obalu pro Nokia G10

  Potisk vlastního obalu provádíme na speciálních profesionálních tiskárnách ve vysokém rozlišení a za použití speciálního postupu. Potisk je tak nejek dokonale kontrastní a ostrý, ale i odolný.

  Certifikovaný Eco-fiendly inkoust

  GREENGUARD Gold

  Používáme pouze originální a certifikovaný inkoust nejvyšší kvality! Kryt držíte často v ruce a je v přímém kontaktu s Vaší pokožkou, proto si dáváme záležet na maximální kvalitě a zdravotní nezávadnosti použitého inkoustu.

  Důležitá upozornění

  pro vlastní návrh obalu na mobil s fotkou pro Nokia G10

  Váš skvělý originální obal bude zadán do výroby hned, jakmile obdržíme platbu. Z toho důvodu není možné vlastní pružný obal zaslat na dobírku, ale můžete využít platbu bankovním převodem nebo online kartou či platebním tlačítkem přes platební bránu GoPay.

  Obrázky doporučujeme nahrát ve vyšším rozlišení. V případě horší kvality obrázku bude kryt zrnitý. Rozhodně nedoporučujeme nahrávat obrázky menší než 800x600px. Pokud zůstane v náhledu nezaplněné místo je možné, že část obalu nebude potištěna. Na pozdější reklamace tohoto rázu, tak nebude brán zřetel.

  Poskytnutím fotografie se zaručujete, že vlastníte autorská práva pro její užití. Provozovatel webu nenese žádnou odpovědnost za porušení autorských práv zákazníky.

  Upozorňujeme také, že v případě vlastního návrhu vlastního obalu na mobil pro Nokia G10 jde o dodávku zboží na zakázku, tedy zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a nelze tudíž dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů (§ 1837 písm. d) zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník).

  tpuvd
  4 ks

  Parametry

  Příslušenství
  Pouzdra, kryty, obaly
  Typ pouzdra a obalu
  Pružný obal
  Styl
  Vlastní design
  Značka
  Nokia

  Specifické reference

  upc
  8846
  MPN
  854108862

  Momentálně žádné hodnocení zakazníků

  Napsat hodnocení
  Vlastní obal na Nokia G10 | TPU obal s vlastní fotkou

  Mohlo by vás také zajímat

  Vlastní obal na mobil Nokia G10

  Vlastní obal na Nokia G10 | TPU obal s vlastní fotkou

  379,00 Kč
  479,00 Kč
  Sleva 100,00 Kč
  Včetně DPH
  Vrácení zboží30